288 Artemisbet Giriş – 288 artemisbet.com Güncel Giriş

288 Artemisbet Giriş – 288 artemisbet.com Güncel Giriş

Artemisbet kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için 288 artemisbet olarak adını değiştirdi. Yeni giriş adresleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Artemisbet Giriş Adresi Ne Zaman Değişir?

Artemisbet bahis sitesi ülkemizce yasal olmadığı için BTK aracılığı ile erişimi engelleniyor. Bu engellenme sonucu site yeni bir giriş adresi oluşturmak durumunda kalıyor. Bu değişiklik hemen hemen her hafta yaşanıyor. Sitenin durdurulmasına neden olan engelleme sonucu ortaya çıkan yeni adres hem sitenin aktif hale gelmesini hem de kullanıcıların siteye giriş yapmasını sağlıyor.15 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değiştirilen yeni adres kullanıcıların zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde siteye giriş yapmasına yardımcı oluyor. Kullanıcıların yeni giriş adresine ulaşımı ise sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştiriliyor.

Artemisbet Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Artemisbet kullanıcıları bazı durumlarda üyeliğini iptal etmek istiyor. Üyelik işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiren site üyelik iptali işlemini de aynı düzeyde sunuyor. Üyelik iptali için ana sayfada her zaman kullanıcılarına 7 gün 24 saat hizmet veren canlı desteğe bağlanmanız gerekiyor. Kurduğunuz iletişim sonucun da üyeliğimi iptal etmek istiyorum talebin de bulunduktan sonra talebiniz değerlendirmeye alınıyor. Bunun sonucun da kısa süre içerisinde işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Üyelik iptalinden sonra siteye girişiniz mümkün değildir. Sitenin verdiği hizmetlerden tekrardan yararlanmak isterseniz yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor.

Artemisbet Ulaşım Bilgileri

Artemisbet’ e ulaşım sağlamak için sitenin güncellenmiş giriş adresini kullanmanız gerekiyor. Sitenin ana sayfasında yer alan canlı destek kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ulaşım alanlarından bir tanesidir. Whatsapp, facebook, instagram, twitter ve e- posta adresleri üzerinden site ile iletişim kurmak mümkündür. Siteye ulaşım sağlandıktan sonra site ile ilgili her konuda bilgi alabilir ve eğer yaşadığınız bir sorun bulunuyorsa sorununuzu kısa sürede çözmeleri için talepte bulunabilirsiniz. Belirlenen ulaşım alanlarının tümü hem online hem de 7/24 çalışma şartlarına uygundur. Bu da kullanıcıların istedikleri her an siteye ulaşım sağlamasına yardımcı oluyor. Şikayet bildirimi için de kullanılan ulaşım bilgileri tamamen ücretsizdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*